U.S Polo ASSN 0148 C-1

69,00 

 • Brand U.S POLO ASSN
  Gjinia Meshkuj
  Material Plastike
  Kualiteti & Made in Italy
  Transporti Falas
  Perfshihet Lexo tekstin me poshtë

   

 • Lentet mbrojtëse UV- Syzet e diellit përfshijnë një lente polikarbonate të rehatshme dhe rezistente ndaj goditjeve me një shtresë mbrojtëse që mbron dhe mbron sytë tuaj nga rrezet natyrore ultraviolet të diellit.
  Përfshin një qese të butë me mikrofibër për të parandaluar gërvishtjet, për të mbajtur të pastër dhe për ruajtje të sigurt.

1 in stock

Categories: ,